KŘÍŽOVÁ CESTA

KŘÍŽOVÁ CESTA – LETOS OPĚT DO POLÍ

Velký pátek 30. 3. – 12.00

Sraz (i místo návratu): kaplička Ecce Homo na odbočce do Klenče. (Ze Žižkovy ul. při výjezdu z města směrem k letišti; za prodejnou bazénů a autoservisem)

Délka: cca 5km, polní cestou k opuštěnému statku Vladimírov

Intenzita prožitku a hojnost účasti na loňské Křížové cestě nás přesvědčily, že letos chceme opět podniknout delší pěší cestu po stejné trase. Cesta opět povede k opuštěnému statku Vladimírov.

Cesta bude trvat maximálně 2h, abychom se bezpečně stihli vrátit do kostela na obřady. Půjdeme za každého počasí. Terénnější kočárky by měly cestu zvládnout. Pro hůře pohyblivé proběhne klasická křížová cesta ve 12.00 v kostele. Oba proudy se pak setkají v 15.00 na obřadech.

Modlitby pro jednotlivá zastavení připravujeme s mládeží, hlavní schůzka zájemců pomoci se koná v neděli 18. 3. po mši v Klubu.